5 žingsniai, kaip pasiekti geriausių rezultatų sveikų plaukų link

 

 

Ar pavargote nuo slenkančių, pažeistų ar žvilgesį praradusių plaukų? Nors rinkoje yra daugybė plaukų priežiūros produktų, kurie žada pakeisti jūsų plauko būseną, tačiau geriausias būdas pasiekti tikrai sveikų ir gražių plaukų efektą yra natūralus holistinis požiūris. 

 

Pirmas žingsnis - Sveikiems plaukams, reikia maistinių medžiagų

Sveikiems plaukams, reikia maistinių medžiagų

Vienas iš svarbių natūralios plaukų priežiūros aspektų yra sveika mityba, kurioje gausu vitaminų, mineralų ir baltymų, kurie skatina plaukų augimą ir sveikatą. Į savo racioną įtraukite maisto produktus, tokius kaip: žalios lapinės daržovės, riešutai, sėklos, žuvis ir kiaušiniai. Vartojant šiuos produktus Jūsų plaukai bus aprūpinti maistingomis medžiagomis, reikalingomis jų grožiui.

 

Antras žingsnis - Mankšta stiprina ne tik kūną, bet ir plaukus

Antras žingsnis - Mankšta stiprina ne tik kūną, bet ir plaukus

Kitas svarbus veiksnys yra mankšta, kuri gali pagerinti galvos odos kraujotaką ir skatinti sveikų plaukų augimą. Reguliarios mankštos įtraukimas į savo kasdienybę taip pat gali padėti sumažinti stresą, dėl kurio gali slinkti plaukai.

 

Trečias žinksnis -  Daugelį šampūnų išplauna jūsų plaukus per stipriai

 Daugelį šampūnų išplauna jūsų plaukus per stipriai

Kalbant apie plaukų priežiūros priemones, svarbu vengti stiprių cheminių medžiagų, kurios ilgainiui gali pakenkti jūsų plaukams. Verčiau rinkitės natūralius ir ekologiškus plaukų priežiūros produktus, kuriuose nėra sulfatų, parabenų ir sintetinių kvapiųjų medžiagų. Ieškokite produktų kuriuose yra makadamijų aliejus, jojobos aliejus, brokolių sėklų aliejus, hidrolatai ir daugelis kitų natūralių aliejų bei komponentų turinčių augalinę kilmę.

 

Ketvirtas žingsnis -  Sukurk plaukų rutiną

Sukurk plaukų rutiną

Nuosekli plaukų priežiūros rutina taip pat yra labai svarbi norint išlaikyti sveikus plaukus. Tai apima plaukų plovimą natūralios sudėties šampūnu ir kondicionieriumi, šukų plačiais dantimis naudojimą susivėlusiems plaukams iššukuoti, šios šukos taip pat masažuoja plaukų folikulus, taip skatindamos jų augimą. Taip pat turėtumėte vengti karščio formavimo priemonių, kurios gali pažeisti plaukus.

 

Penktas žingsnis - Plaukų rutina nakčiai

Plaukų rutina nakčiaiVienas iš veiksmingų būdų, kaip skatinti sveikų plaukų augimą, yra ilgų plaukų pynimas nakčiai. Supynę plaukus prieš miegą, galite apsaugoti juos nuo susivėlimo. Norėdami supinti plaukus nakčiai, pradėkite nuo jų iššukavimo ir patepimo nedideliu kiekiu nenuplaunamo kondicionieriaus. Padalinkite plaukus į tris dalis ir laisvai supinkite. Taip pat galite užsidėti ant galvos šilko arba satino naktinę kepuraitę, kad apsaugotumėte plaukus miegant.

 

Pamėginkite nestresuoti dėl plaukų būsenos

 

Žengite mažais žingsneliais, norint išlaikyti sveikus plaukus, būtina sumažinti stresą. Stresas gali sukelti plaukų slinkimą ir kitas su plaukais susijusias problemas. Streso valdymo metodai, tokie kaip joga, meditacija ar gilaus kvėpavimo pratimai gali padėti sumažinti stresą ir padėti plaukams augti sveikiems.

Apibendrinant galima pasakyti, kad taikant natūralų holistinį požiūrį į plaukų priežiūrą galima pasiekti rezultato, kada galėsite džiaugtis sveikais ir gražiais plaukais. Įtraukdami į savo gyvenimą sveiką mitybą, reguliarius pratimus, natūralius plaukų priežiūros produktus ir nuoseklią plaukų priežiūros rutiną, galite skatinti sveikų plaukų augimą ir išvengti žalos. Paslaptis slypi, jog reikia žengti mažais žingsneliais, nemėginti pakeisti visko per vieną naktį. Mažas žingsnelis, kaip susipinti plaukus nakčiai, kad jie išliktų tiesūs arba pakeisti savo turimą šampūną į naturalesnės sudeties

Leave a comment

All comments are moderated before being published

Clean your home without harsh chemicals