Sveiki, aš esu Agnė, žemiška asmenybė, kuri be galo džiaugiasi gamta, gėlėmis, žolelėmis ir maisto gaminimu. Dešimtmetį tyrinėjau pasaulį, o prieš 5 metus nusprendžiau grįžti į šalį iš kur esu kilusi. Čia atsinešiau naujai supratus gyvenimo malonumus.

Pirmojo nėštumo metu patyriau gilų ryšį su gamta, kuris paliko man ilgalaikį poveikį. Būtent tada suvokiau koks  neįtikėtinas augalų grožis ir jų gydomosios savybes. Ši akis atverianti patirtis įžiebė manyje kibirkštį, todėl nusprendžiau siekti savo aistros pradėdama rankų darbo, natūralios odos priežiūros verslą. Naudodama tik kokybiškiausius ingredientus iš motinos žemės. Aš savo širdį ir sielą sutelkiu kurdama produktus, kurie maitina ir atkuria odą. Šie produktai atspindi mano gilią meilę viskam, kas natūralu.

Tačiau mano kelionė tuo nesibaigia. Šeima man reiškia viską, ir aš siekiu sukurti klestintį, gausų gyvenimą mūsų sodyboje. Nėra nieko malonesnio, kaip sutepti rankas dirvoje, prižiūrėti mano brangias gėles ir žoleles. Jų ryškios spalvos ir kvapnūs kvapai pripildo mano dienas džiaugsmo ir įkvepia gyventi harmonijoje su žeme.

Kalbant apie maisto gaminimą, aš noriu priimti paprastumą ir išryškinti tikrus gamtos skonius. Nesu įmantri virėja, bet yra kažkas stebuklingo, kaip savo sodo derlių galiu paversti skaniais, sveikais patiekalais. Kartu praleisti laiko prie stalo su mylimais žmonėmis, skanavimas kiekvienu kąsneliu, juoko ir istorijų dalijimasis yra tai, kas tikrai maitina mano sielą.

Tvirtai įskverbus kojas į motiną žemę, įkūniju tikrą, pagrįstą požiūrį į gyvenimą. Gamta yra mano šventovė, kuri kursto mano aistrą kurti tvaresnį ir visavertiškesnį gyvenimo būdą. Per savo, kaip mamos, žmonis, verslininkės ir žemės globėjos, kelionę tikiuosi įkvėpti kitus pažinti gamtos grožį ir rasti ryšį su žeme.