Strijos? 5 ingredientai padedantys susidoroti su strijomis

Klein's Organic kremas nuo strijų

“Patogiai” aukite kartu su savo kūdikiu  ir prižiūrėkite odą, kad neatsirastų strijų
“Aš ir pupa” sujungia specifinę formulę, kuri skatina ląstelių atsinaujinimą, odos elastingumą ir kraujotaką, padedančią odai išlikti elastingai ir drėkinamai. Taip pat, kadangi sudėtyje yra stiprus augalinis mišinys, šis balzamas padeda sumažinti atsiradusias strijas.
Aš naudoju erškėtuogių sėklų aliejų dėl jame esančių daugybės naudingų riebalų rūgščių, tokių kaip linolo rūgštis, oleino rūgštis ir palmitino rūgštis. Erškėtuogių aliejus yra puikus drėkiklis kaip, pavyzdžiui, kokosų aliejus, tačiau mažiau tikėtina, kad užkimš odą.
Šis aliejus taip pat turi daugiau vitamino C nei apelsinai ar citrinos, ir jo gali pakakti net naikinant ultravioletinių spindulių (UV) žalą, kurią sukelia laisvieji radikalai.
Linolo rūgštis taip pat žinoma kaip vitaminas F, kuris gali padėti sustiprinti ir apsaugoti odos barjerą, nes drėkina odos sluoksnį – nesukurdamas odą apsunkinančio pojūčio.
Palmitino rūgštis yra antioksidantas, todėl jis padeda kovojant su laisvaisiais radikalais bei malšina sudirgintą odą,
Oleino rūgštis yra ypač naudinga sausai odai, nes ji prasiskverbia per odos barjerą ir atkuria prarastą drėgmę.

Photo by <a href="https://unsplash.com/@jonathanborba?utm_source=unsplash&utm_medium=referral&utm_content=creditCopyText">Jonathan Borba</a> on <a href="https://unsplash.com/s/photos/pregnant?utm_source=unsplash&utm_medium=referral&utm_content=creditCopyT

Vieno 2013 m. tyrimo duomenimis, drėkinamasis kremas, kurio sudėtyje buvo erškėtuogių aliejaus, padėjo sumažinti strijų atsiradimą nėščiosioms, kurios jau turėjo strijų, ir buvo pastebėta, kad jis žymiai efektyvesnis už placebo.

Tuo tarpu šis 2015 m. tyrimas parodė, kad erškėtuogių aliejus sumažino pooperacinių randų atsiradimą. Tyrimo dalyviai, naudoję aliejų du kartus per dieną 12 savaičių, pastebėjo žymiai blankesnę randų spalvą, mažiau atrofijos ir paraudimų.

Dėl didelio tam tikrų riebiųjų rūgščių ir vitamino C kiekio erškėtuogių aliejus gydo odą, pagreitindamas odos atsinaujinimo procesą. Erškėtuogių aliejuje taip pat yra trans-retinoinės rūgšties (vitamino A), kuri padeda atkurti pažeistus odos audinius. Taigi antisklerozinės erškėtuogių aliejaus savybės daro jį idealia priemone mažinant strijas.

tamanų aliejus gali padėti nuo strijų

Tamanu aliejuje taip pat yra daug riebalų rūgščių ir jis labai gerai veikia kartu su erškėtuogių aliejumi, padėdamas odai atsinaujinti. Kadangi strijos iš esmės yra dermos plyšimai, kuriuos sukelia greitas svorio padidėjimas ir praradimas, reguliarus tamanu aliejaus naudojimas gali paskatinti naują odos augimą ir skatinti augančios odos elastingumą.

Medetkų žiedai žinomi dėl savo sutraukiančio ir priešuždegiminio poveikio. Medetkų aliejų šioje receptūroje daugiausia naudoju dėl jo sutraukiančių savybių. Tačiau medetkos yra puiki augalinė priemonė, kurią labai mėgstu naudoti odos priežiūrai skirtuose preparatuose.

bičių vaškas gali padėti ištaisyti strijas

Bičių vaškas kaip niekas kitas užrakina drėgmę. Bičių vašką gaunu iš vietinių bičių augintojų, kuriuos asmeniškai pažįstu Telšių regione. Drėgmės užrakinimas yra labai svarbus žingsnis gydant ir atstatant odą.

Kasdien ant odos tepant taukmedžio sviestą, oda papildoma kolagenu ir padidinama ląstelių apykaitą. Neapdorotame taukmedžio svieste yra vitamino E, vitamino A, būtinų riebalų rūgščių ir kitų unikalių odą gydančių ir stiprinančių junginių.

Tai lemia tvirtą, elastingą ir puikios būklės odą, kuri tinkamai atsinaujina ir grįžta į pradinę būklę po nėštumo metu patirtų tempimų ir apkrovos.

Levandų hidrolatą, kurį naudoju, gamina mano draugė, auginanti levandas savo sode. Šioje receptūroje aš naudoju levandų hidrolatą dėl jo priešuždegiminių savybių. Levandos turi daugybę gerai žinomų teigiamų savybių, tokių kaip efektyvus uždegimų ir paraudimų mažinimas. Jis ypač naudingas sergant rožine, egzema, spuogais, atsiradus vabzdžių įkandimams, odos bėrimams, nudegus saulėje, sergant psoriaze ir kitomis uždegiminėmis ligomis.

Agnė Klein laiko levandas. Levandų eterinis aliejus gali padėti sumažinti strijas

Aš naudoju “Young Living” apelsinų ir mandarinų eterinius aliejus, kad balzamui pridėčiau švelnų gaivų kvapą. Citrusų aliejai yra žinomi kaip laimės suteikiantys aliejai. Mandarinų eterinis aliejus dažniausiai būna mėgstamas vaikų. Naudojami kartu su kitais ingredientais, jie taip pat labai efektyviai gydo randus.

“Aš ir pupa” yra sukurta siekiant padėti išvengti strijų atsiradimo ir nuraminti tą dirginantį ir nemalonų niežėjimą, kuris gali atsirasti dėl gilių paviršinio odos sluoksnio tempimų.

Ši formulė taip pat gali padėti išgydyti jau strijų pažeistą odą, aprūpindama ją maistinėmis medžiagomis, reikalingomis maksimaliam ląstelių atsinaujinimui.

Kaip žino kiekviena mamytė, po nėštumo likusios strijos yra prisiminimas, kurio su džiaugsmu atsikratytume.

Tačiau daugelis mamų nežino, kad nėštumo metu naudojant „pilvo balzamą“ ir išlaikant odą sudrėkintą ir elastingesnę, galima sumažinti būsimas strijas.

Pilvo įtrynimo ritualas gali būti tas veiksnys, kuris nulems skirtumą tarp vos įžiūrimų strijų ir gilių, skausmingų ryškiai raudonų strijų.

Kai kurios moterys turi strijas, kurias daugiau jaučia nei mato. Šioms moterims atliekant pilvo įtrinimo ritualą ir naudojant gerą, natūralų pilvo masažavimo balzamą, bus užtikrinta, kad šios gilios strijos gautų užtektinai drėkinamųjų ir odą gydančių medžiagų.

aš ir pupa gali padėti sumažinti strijų matomumą

“Aš ir pupa” yra visiškai tinkamas naudoti strijoms kitose kūno vietose, nes gydymo ir profilaktikos mechanizmas yra tas pats.

savo kasdieninę rutiną labai naudinga įtraukti pilvo įtrynimo ritualą. Pamenu, kai laukiausi, mėgdavau prieš miegą šiek tiek skirti laiko ir įmasažuoti savo pilvą balzamu, kalbėdama su savo mažuoju augančiu džiaugsmeliu, galvodama pozityvias mintis ir siųsdama jai visą meilę, kurią jaučiau.

Tai priklauso nuo mamytės ir jos pilvuko. Kai kurioms strijos visiškai išnyksta, kai kurios… net… turi pasistengti, kad pamatytų savo senąsias strijas be ryškaus apšvietimo.

Nesvarbu, ar planuojate naudoti mūsų balzamą nėštumo metu, kad sumažintumėte žalą ir užmegztumėte ryšį su savo kūdikiu atliekant masažą, ar norėtumėte pradėti gydyti tą ištampytą odą ir pamatyti savo pogimdyvinį pilvuką kas dieną vis šviesesnį!

Į savo kasdieninę rutiną labai naudinga įtraukti pilvo įtrynimo ritualą. Pamenu, kai laukiausi, mėgdavau prieš miegą šiek tiek skirti laiko ir įmasažuoti savo pilvą balzamu, kalbėdama su savo mažuoju augančiu džiaugsmeliu, galvodama pozityvias mintis ir siųsdama jai visą meilę, kurią jaučiau.

Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra šiek tiek išblukinti randus, ar visiškai sugrįžti į ankstesnį savo kūną, koks buvo prieš kūdikį. Atlikti pilvo įtrynimo ritualą kartu su natūraliai galingu balzamu yra protinga mintis bet kuriai mamytei.

Daugelyje balzamų ir kremų nuo strijų yra kenksmingų ir abejones keliančių ingredientų, tokių kaip švinas ar cheminiai konservantai, kurie naudojami prailginti jų galiojimo laiką.

Ar žinojote? Kad iš daugiau nei 1000 cheminių medžiagų, esančių kosmetikoje ir grožio priežiūros produktuose, maždaug 90% net nebuvo išbandyta dėl saugumo – tai tikrai gąsdina!

Suprantu, įmonės nenori mokėti už brangius konservantų, užpildų, rišiklių, emulgatorių ir kt. saugumo bandymus... Jie tik nori padidinti pelną... Ačiū, bet ne, ačiū!

Visi ingredientai mūsų “Aš ir pupa” balzame yra ekologiški, o mūsų naudojami eteriniai aliejai yra iš “Young Living” – gryni, aukštos kokybės, sertifikuoti ir organiški.

Produktus gaminu pagal užsakymą rankomis, o kartais, labai užimtais periodais - mažomis partijomis. Tai reiškia, kad mums nereikia cheminių konservantų, o rankų darbo procesas užtikrina, kad kiekvieną kartą gausite produktą, pagamintą su meile, kruopštumu ir dėmesiu kiekvienai detalei.

Gamindama “Aš ir pupa”, aš naudoju eterinius aliejus su švelniomis natomis, kurie nėra labai stiprūs ir tinka net moterims, kurias kamuoja rytinis pykinimas.

Galbūt kiti balzamai ir kremai jus nuvylė, nes jie nebuvo pakankamai veiksmingi susidorojant su rožinėmis ar purpurinėmis strijomis ar net cezario pjūvio randu.

Aš sukūriau šį balzamą, kad būtų galima susitvarkyti net su labiausiai užsispyrusiomis, giliomis ir matomomis strijomis.

strijos

Naudodama šį natūralų pilvo balzamą galite būti rami žinodama, kad mūsų produktai yra gaminami rankomis, jie yra natūralūs, be jokių kenksmingų medžiagų ir, be abejonės, be jokio žiauraus testavimo su gyvūnais.

Jūs taip pat remiate smulkų, vietinį šeimos verslą. Mums labai rūpi kiekvienas klientas, kuris prisijungia prie mūsų bendruomenės, mes norime sužinoti, kas Jūs esate, kokios Jūsų vertybės ir kaip mes galime Jums padėti būti geriausia savo pačios versija.

Mums patiems teko susidurti su blogu aptarnavimu didelėse kompanijose. Ši patirtis skatina mūsų norą įtikti savo bendruomenei.

Leave a comment

All comments are moderated before being published

Prisotinti savo plaukus natūraliais, sveikais, augimą skatinančiais ingredientais, kurie maitina plaukus ir jų šaknis. Jeigu jūs maitinsite savo plaukus ir galvos odą organiniais aliejais, organiniais riebalais, vitaminais ir mineralais, ir atsisakysite visų kenksmingų cheminių medžiagų, tokių, kaip pavyzdžiui, SLS ir mikro plastikai, nesistebėkite, kad jūsų plaukai pradės stiprėti ir sparčiau augti.

Mes jums padėsime pasirinkti tinkamą šampūną ir pridėsime -10% nuolaidą

Atlikite 5 Klausimų užklausą